7. czerwca na obiekcie „Orlika” w Nowej Sarzynie odbył się Turniej Piłkarski o Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie, w ramach którego odbyły się również Gminne Igrzyska Młodzieży w Piłce Nożnej, którego współorganizatorem  był Szkolny Związek Sportowy w Nowej Sarzynie.

W turnieju udział wzięły Szkoły Podstawowe z naszego miasta i gminy  : SP Nowa Sarzyna, SP Wola Zarczycka, SP Ruda Łańcucka, SP Łętownia, SP Tarnogóra i SP Jelna.
Zwycięską drużyną po zaciętych walkach sportowych okazała się Szkoła Podstawowa w Woli Zarczyckiej, która 13 czerwca  na stadionie w Kuryłówce będzie reprezentować naszą gminę na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w Piłce Nożnej. Nagrody i puchary po rozegranym Turnieju wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna Pan Andrzej Rychel.
I miejsce – SP Wola Zarczycka
II miejsce – SP Ruda Łańcucka
III miejsce  - SP Nowa Sarzyna
IV miejsce  - SP Łętownia
V miejsce – SP Jelna
VI miejsce – SP Tarnogóra
fot. Bystrzyński

Pełna galeria na stronie https://www.facebook.com/szs.nowasarzyna